
Happy Hour
When life gets too hectic and overwhelming, it's always nice to unwind and relax with some cannabis. And what better way to do that than with Happy Hour cannabis?
At Happy Hour, we believe that everyone deserves a break from the stress and chaos of daily life. Because let's face it, sometimes we all need a little "happy hour" in our lives.

-
Midday Mix - Gastro Pop Pre-Roll
- Regular price
- $4.25
- Sale price
- $4.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
$9.90/gram -
-
-
Training Day Pre-Rolls
- Regular price
- $42.50
- Sale price
- $42.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
$6.59/gram -
Blue Goo Infused Pre-Roll
- Regular price
- $34.00
- Sale price
- $34.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Blue Razz Infused Pre-Roll
- Regular price
- $17.00
- Sale price
- $17.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
$11.90/gram -
-
-
Indica Pre-Rolls - Donny Burger
- Regular price
- $42.50
- Sale price
- $42.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
$6.99/gramOut of Stock -
Super G Pre-Rolls
- Regular price
- $42.50
- Sale price
- $42.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
$6.59/gramOut of Stock -
Sativa Pre-Rolls - Jet Fuel
- Regular price
- $42.50
- Sale price
- $42.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
$6.99/gramOut of Stock -
-
Bubba Hubba Infused Pre-Roll
- Regular price
- $34.00
- Sale price
- $34.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
THCA Topper (Red Dragon)
- Regular price
- $38.25
- Sale price
- $38.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Pink Kryptonite Infused Pre-Roll
- Regular price
- $17.00
- Sale price
- $17.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
$11.90/gram -
Midday Mix - Gelato Pre-Roll
- Regular price
- $4.25
- Sale price
- $4.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
$9.90/gramOut of Stock -
Apple Bomb Cured Resin Vape
- Regular price
- $46.75
- Sale price
- $46.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Hippie Headbanger Pre-Roll
- Unit price
- per
From $4.25From $4.25FromAs low as $3.50/gram -
Out of Stock
-
Hybrid Pre-Rolls - Blue Sherb
- Regular price
- $42.50
- Sale price
- $42.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
$6.99/gramOut of Stock
- Page 1 of 4
- Next page